Szanowni Państwo! Pracujemy i prowadzimy prace badawcze nad urządzeniem w nowej, udoskonalonej wersji. Wszystkie dotychczasowe urządzenia zostały wyprzedane i obecnie są niedostępne. Będziemy Państwa informować o postępach prac na naszej stronie internetowej.
Home Czym jest jonizacja? Zasada działania Właściwości klimatyczne Jonizator FAQ Kontakt

Termoemisyjny Jonizator

wodnych, łagodnych i czystych ujemnych jonów

Szczególną poprawę w oddychaniu odczuwają niektóre osoby cierpiące na astmę. Dzieci mające niespokojny sen, śpią lepiej podczas pracy urządzenia. 
Urządzenie ogranicza negatywne objawy pracy przy komputerze, takie jak pieczenie oczu i znużenie. 

W miejscach przebywania większej liczby osób w jednym pomieszczeniu, jak biura czy sale wykładowe, opóźnia się i zmniejsza uczucie dyskomfortu wynikającego z zużytego powietrza. Nieprzyjemne zapachy są szybciej usuwane.

Termomisyjny Jonizator

wodnych, łagodnych i czystych ujemnych jonów

Urządzenie tworzy przyjemny mikroklimat. Neutralizuje jony dodatnie, skutecznie eliminuje ciężkie, duszne powietrze. W pomieszczeniach, gdzie powietrze przesiąknięte jest zapachem kurzu, dywanów, mebli i książek powstaje świeższe, lekkie powietrze.


W miejscu, gdzie pracuje Jonizator Termoemisyjny przyjemniej się oddycha i szybciej wypoczywa. Poprawę taką odczuwa wiele zapracowanych osób, a także osób starszych.

Jonizator

Jonizator

Cena 1490,00 zł

Dane techniczne :

WYMIARY: 270 X 220 X 120 mm 
Zasilanie: 100-240 VAC 50/60Hz 
Pobór mocy: 36W 
Powierzchnia katody: ok. 200mm2
Masa: 3,4 kg
Maksymalna zalecana kubatura : 50 m2 (ok.130 m3)
Głośność: ultra-ciche (poniżej 17dbA)

UWAGA! Obecnie wyprzedaliśmy całą partię jonizatorów. Pracujemy nad następną. Informacje: tel. +48 601 505 105

Urządzenie przystosowane jest do wieloletniej nieprzerwanej pracy. Wewnętrzne elementy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, m.in. ze stali szlachetnej kwasoodpornej.
Do ceny urządzenia należy doliczyć koszt przesyłki kurierskiej. Jej koszt zależny od ilości urządzeń w paczce - podamy w mailu po zakupie.

Zdjęcia:

 
 
Technologie oświetlenia LED